Dit unieke en zeer ruime vakantiehuis op park Qurios Gulpen biedt met 129m2 oppervlakte plek voor maar liefst tien personen. De ronde vorm geeft dit huis een bijzondere uitstraling en maakt van jouw verblijf een onvergetelijke ervaring.
Om de richtlijnen van de Nederlandse overheid en de HISWA RECRON te kunnen naleven is het voorlopig slechts toegestaan om met een beperkt aantal personen in een huisje te verblijven. Bestaat jouw gezelschap uit slechts1 huishouding, dan gelden er geen restricties. Bestaat jouw gezelschap uit meer dan 1 huishouden, dan mag een groep uit maximaal 4 personen (exclusief kinderen t/m 12 jaar) bestaan. Groepen van meer dan 4 personen zijn dus helaas niet toegestaan. Dit geldt voor al onze lodges. Verdere uitleg vind je hier.
De Circle Lodge 10 is gelijkvloers en heeft een ronde vorm met grote ramen. Dit huis heeft een zeer ruime living en beschikt over een keuken met kookeiland. Vanuit het kookeiland heb je zicht op de gezellige zichthoek met flatscreen TV. De andere kant van de living is voorzien van een lange eettafel. Vanuit de eethoek kijk je door een groot raampartij gelijk naar buiten op het grote terras. De luxe keuken bevindt zich onder een groot dakraam en is volledig uitgerust. Een combi-magnetron, vaatwasser, waterkoker en een Nespresso koffiemachine mogen natuurlijk niet ontbreken.
De Circle Lodge 10 heeft in totaal vijf slaapkamers, waarvan vier slaapkamers over twee tegen elkaar geplaatste eenpersoons boxspringbedden beschikken. Een slaapkamer beschikt over twee uit elkaar geplaatste eenpersoons boxpspringbedden. Telkens is er in elke slaapkamer een groot, gelijkvloers raam aanwezig. Er zijn drie badkamers met inloopdouche en wastafel en twee aparte toiletten. Een kinderbedje is mogelijk in twee van de slaapkamers.
Afstanden |
Afstand tot Maastricht 16 km, Afstand tot Aken 18 km, Afstand tot drielandenpunt 16 km, Afstand tot station 15 km |
Algemeen |
Gratis Wi-Fi, Hospitality TV, Gratis centrale parkeerplaats, Opgemaakte bedden, Rookvrij, Vloerverwarming, Vrijstaand, Wasdroger centraal, Wasmachine centraal |
Badkamer(s) |
Aantal badkamers: 3, Douche |
Keuken |
Kookeiland, Combimagnetron, Inductie kookplaat (6-pits), Koelkast met vriesvak, Nespresso koffiemachine, Open keuken, Standaard keukeninventaris, Waterkoker |
Rondom de lodge |
Tuinset, Terras |
Slaapkamer(s) |
Aantal slaapkamers 5, Eenpersoons boxpsring bedden |
Woonkamer |
Eettafel en stoelen, Zithoek, TV |